Başa Dön
 
 
  Tea&Pot'un Sihirli Dünyası  
 
 Çocukluğumuzda yarattığımız bir sihirli dünya vardır hepimizin, farklı bir dönemde olsa bile hepimiz için babamız süperman, annemiz elinde sihirli değneği olan bir peridir, hayat bizim için kolaydır.
 
Sonra büyümeye başladıkça bir bakmışız hayat treninin son sürat giden vagonlarının içindeyiz biz de. Kafamızın içinde hep birşeyleri halletme, bir yerlere yetişme telaşı. Bu telaş içinde keyif veren şeyleri bile keyfine varamadan yaşadığımız anlar artmaya başlar. Gün içinde birşeyler içip, yemek bile bir an önce halledilmesi gereken görevler haline gelmeye başlayabilir çoğu zaman.
 
     Biz, bu koşturmaca içerisinde ilk olarak güzel bir demlikte içilen keyifli bir çayın nasıl da bir an olsun bizi telaştan uzaklaştırdığını, sıcacık sohbetler yaşattığını gördük. Arkadaşlarla, ailelerle keyifli bir sohbetin içindeyken yudumladığımız mis gibi kokan çayımız bize o anda sihirli bir dünya yaratmaya yetti. Dışarıda koşturmaca devam ederken bir süreliğine huzurlu bir mola vermiş olduk. Bu mola da tekrar telaşlı anlara geri döndüğümüzde bize güç verir oldu.
 
      Biz istedik ki yaşadığımız bu ayrıcalığı paylaşalım, istedik ki hızla geçen günlerin herhangi bir anında insanlar biraz mola versin, bu molada biz onlara sıcacık, huzurlu, mis gibi kokan, lezzetli, sağlıklı, keyifli çaylarımızla eşlik edelim. Sonra bu molanın enerjisiyle günlerine keyifle devam etsinler.
 
Aslında bu kadar basit işte, hayatı karmaşık yapan bizleriz. Kısa bir an bile olsa kendimize vakit ayırıp, yaşadığımız günün değerini bilebilmek için çok kısa ama huzurlu bir molaya ihtiyacımız var sadece. Hepimizin...
 
Çayın sihirli dünyası sadece bir tık ötenizde..
 
❤ ❤  ❤